ЧУЖИЙ СЕРЕД СВОЇХ: У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ В ЛАВАХ ПРИКОРДОННИКІВ ВИЯВИЛИ БОЙОВИКА “ДНР”

Чоловік пішов від терористів і влаштувався до прикордонної служби.
У лавах Харківського прикордонного загону виявили чоловіка, який брав участь у війні на Донбасі на стороні так званої “ДНР”. Чоловік впродовж року служив у незаконних збройних формуваннях, а потім перейшов до Держприкордонслужби.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.
У вересні 2014 року військовослужбовець добровільно вступив до НЗФ і перебував там до лютого 2015 року. Після проходження курсу молодого бійця його зарахували до складу батальйону “Оплот”, який діяв на території Донецької області. Чоловік отримував заробітну плату за службу.
У січні 2015 року підрозділ, в якому проходив службу військовослужбовець, передислоковувався в зону бойових дій. Чоловік звільнився і виїхав до Харкова. Під час однієї з хвиль мобілізації він був направлений для подальшого проходження служби в лави прикордонного відомства.
“Військовослужбовцю вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (ч.1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації)”, – повідомляють в Держприкордонслужбі.