Луценко заявив, що готовий свідчити в Конгресі США у справі про імпічмент Трампа

Юрій Луценко запевняє, що з Трампом ніколи не розмовляв, а з його юристом Руді Джуліані зустрічався не раз.
Екс-генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що готовий дати свідчення в справі про імпічмент президента Дональда Трампа в США. Про це Юрій Луценко заявив в коментарі виданню BBC Україна. “Чому б ні.
Я абсолютно відкритий і знаю, що всі мої дії були законними, всі мої заяви були законними, я нічого не боюся. Я боюся за свою країну, тому що, здається, Україна зараз стала жертвою всередині великого американського шторму. Я хочу захистити свою країну”, – сказав Луценко.
Екс-генпрокурор запевняє, що з Трампом ніколи не розмовляв, а з його юристом Руді Джуліані зустрічався не раз і це розслідування таки обговорював. За його словами, це було звичайне спілкування, ніхто нікому завдань не ставив. Луценко також наголосив на відсутності підстав проводити в Україні розслідування щодо опонента Трампа Джо Байдена та його сина. За словами Луценка, це все – юрисдикція Сполучених Штатів.