Про це заявив командувач Об’єднаних сил Олександр Павлюк під час марафону до Дня єднання, передає 24 канал.

Павлюк наголосив, що лише завдяки єдності українська армія вже восьмий рік стримує ворога. Він подякував українцям, які як у 2014, так і зараз готові віддати все, щоб наші ЗСУ вистояли.

Ми не тільки стримуємо агресора, але й розвиваємося, стаємо сильнішими. Щодня ми відчуваємо допомогу всього українського народу. Кожного дня нас підтримують, забезпечують та вірять. Дякуємо за це, ми вистоїмо,
– підкреслив командувач Об’єднаних сил.

Він додав, що Збройні сили 2022 року кардинально відрізняються від тих, що були раніше. Зараз наші бійці підготовлені, мотивовані, добре оснащені.

“Але основна наша сила в єдності та вірі, що ми не можемо зрадити наших рідних і близьких. Ми до кінця будемо захищати майбутнє наших рідних і дітей. Вірте Україні та ЗСУ і ми переможемо”, – сказав Павлюк.

У ці складні для нашої країни часи я дякую кожному з вас за проявлені професійні якості, витримку та старанність щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України,
– зазначив Наєв.

За словами командувача, єдність – це велика основа для української державності.

Повний текст публікації Командування об’єднаних сил ЗС України:

На виконання указу президента України “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” командувач об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав особовий склад в районах виконання бойових завдань та звернувся до військовослужбовців.

У ці складні для нашої країни часи я дякую кожному з вас за проявлені професійні якості, витримку та старанність щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, єдність – це велика основа для української державності.

На нашому боці – правда. Вірю, що завдяки нашій єдності, силі духу та взаємній підтримці ми гідно пройдемо всі нинішні випробування. У єднанні наша сила, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. Разом переможемо!

Джерело