Про це заявила голова української делегації у ПАРЄ Марія Мезенцева. За добу зібрали понад 70 підписів з 21 країни, щоб анулювати повноваження Росії в Асамблеї.

“Як постійна делегація, ми повідомляємо, що і на парламентському, і на урядовому рівнях триває робота щодо виключення Росії з Ради Європи. Більше терпіти та потурати агресору неможливо”, – наголосила вона.

За словами Мезенцевої, президент ПАРЄ Тіні Кокс виступив з жорсткою заявою, закликавши Росію негайно припинити військові дії та вивести свої сили з України.

Він скликав термінове засідання Спільного комітету між Комітетом міністрів та ПАРЄ, щоб координувати узгоджену реакцію на кризу у Європі.

На жаль, тільки зараз ми отримуємо чіткі жорсткі меседжі – формуємо європейську суспільну думку. Вони вражені й наші союзники з нами,
– додала очільниця делегації.

Президент ПАРЄ також запропонував Бюро Асамблеї прискорити другу сесію, аби негайно розв’язати ситуацію.

Важливо! Збройні сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкції на Росію. Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та вірмо в ЗСУ!

Джерело