МЕНЮ

  • Головна
  • НОВИНИ
    • всесвітні
    • українські
    • обласні
  • ІНТЕРВ’Ю

logo

Header Banner

Українська служба новин

  • Головна
  • НОВИНИ
    • всесвітні
    • українські
    • обласні
  • ІНТЕРВ’Ю
Суспільство
Home›Суспільство›Пробігти по машині поліції: новий незаконний “челендж” українських підлітків

Пробігти по машині поліції: новий незаконний “челендж” українських підлітків

By admin
22.11.2019

Правоохоронці заявили про кілька випадків нового незаконного та небезпечного виду дозвілля у підлітків, які вискакують на дах машин поліції, знімають на відео та викладають це у соціальні мережі.

Поліція повідомила про щонайменше два таких випадки цього року, які стались у Рівному та Чернівцях.

Правоохоронці попереджають, що за такі витівки хлопцям загрожує штраф та ув’язнення строком до шести місяців.

Перший випадок стався у січні цього року у Рівному. Тоді хлопець, помітивши патрульне авто, що зупинилось на узбіччі, вискочив на нього і пробігся по даху.

Ці свої дії він записав на нагрудну відеокамеру.

“Рівненський хлопчина Дмитро вирішив видатися “крутим” перед однолітками або набити підписників в якійсь соціальній мережі і не знайшов нічого кращого для цього, як пробігтися по патрульному авто”, – повідомив тоді один з керівників патрульної поліції Олексій Білошитський.

Тоді хлопця швидко затримали, а суд покарав його за статтею про хуліганство.

19-річний хлопчина пробіг по службовому авто у Чернівцях: правопорушника затримали

Сьогодні в Чернівцях молодий чоловік разом з другом вирішили відзняти відеоролик, аби похизуватися ним в соцмережах. Здійснюючи перехід дороги пішохідним переходом, юнак раптово змінив напрямок руху та вискочив на службовий транспортний засіб, який пригальмував, щоб його пропустити.⠀19-річний хлопчина пробігся по авто й одразу кинувся навтьоки. Реакція патрульних була миттєвою: інспектори наздогнали правопорушника, затримали та передали слідчо-оперативній групі Чернівецького відділку поліції.⠀За зухвалий та необдуманий вчинок, відповідно попередньої кваліфікації слідчих, юнаку загрожує покарання згідно ст.296 (Хуліганство) КК України, що карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.⠀Застерігаємо молодь від необдуманих протиправних вчинків. Поважайте одне одного, будьте відповідальними та законослухняними. Порядок – це ти! Нагадаємо рішення суду у подібній події, яка трапилася у Рівному http://bit.ly/2XwTd47.

Опубліковано Патрульна поліція України Середа, 20 листопада 2019 р.

Хлопець відбувся штрафом на 10200 гривень.

“Але поряд зі штрафом, Дмитро заробив собі ще судимість, що, скоріш за все, буде мати наслідки для його подальшого життя…”, – повідомив тобі пан Білошитський.

Такий самий випадок стався 20 листопада у Чернівцях.

19-річний хлопець переходив дорогу по пішохідному переходу на одній з центральних вулиць міста.

Він порівнявся з патрульною автівкою й пробігся по капоту та даху автівки і кинувся тікати. Але невдовзі його затримала патрульна поліція.

Вчинок хлопця фільмував його друг, тож поліція вважає, що вони хотіли похизуватися витівкою в соцмережах.

Повнолітньому хлопцю загрожує штраф до 17 тисяч гривень та піврічне ув’язнення.

Поліція закликає молодих людей не робити таких вчинків задля публікації в соціальних мережах, не псувати собі життя та не отримувати судимість.

Джерело 

Previous Article

СТЕФАНЧУК ПОВЕРНЕ З ЗАРПЛАТИ ГРОШІ ЗА ОРЕНДУ ...

Next Article

В ОДЕСІ ПІД ЧАС ПОСАДКИ ЛІТАКА ЗІ ...

Related articles More from author

  • ОБЛАСНІСуспільство

    У Києві попри карантин у нічному клубі розважалися пів тисячі осіб: з’явилися фото

    07.12.2020
    By admin
  • ПодіїСуспільство

    У пожежі в коледжі Одеси загинули 13 осіб: знайшли ще одне тіло

    12.12.2019
    By admin
  • КриміналПодіїСуспільство

    В Донецкой области мужчина зарезал четырнадцатилетнюю девочку

    07.10.2019
    By admin
  • Здоров'яСуспільство

    Віддав свої хвилини на кисні синові: у Київській області помер заражений коронавірусом чоловік

    18.11.2020
    By admin
  • Здоров'яОБЛАСНІСуспільство

    Бо зникло світло: на Львівщині померли двоє пацієнтів, підключених до ШВЛ

    29.11.2020
    By admin
  • СуспільствоУКРАЇНСЬКІ

    После 24 апреля в Украине могут начать ослабление карантина, если граждане будут придерживаться правил на Пасху – Ляшко

    15.04.2020
    By admin

ВАМ МОЖЕТ БЫТЬ ИНТЕРЕСНО

  • БеззаконняОБЛАСНІПодіїСуспільство

    На Буковині троє хлопців тримали кішку над вогнищем та знімали це на відео для соцмереж

  • ОБЛАСНІПолітика

    Місія виконана: Добкін знявся з виборів мера Харкова на користь Кернеса

  • ДТПОБЛАСНІПодіїСуспільство

    Жахлива аварія на Закарпатті: фура “розтрощила” Mazda, загинув тренер з дітьми – журналіст (фото і відео)

приєднуйся до нас

найбільше коментарів

  • ПолітикаСуспільствоУКРАЇНСЬКІ

    Різдво 25 грудня чи 7 січня: Епіфаній пояснив, коли можуть перенести

    By admin
    24.11.2019
    1
  • ПодіїСуспільство

    НА СТОЛИЧНОМУ ПОДОЛІ ВИЯВИЛИ ДВА ТРУПИ У КВАРТИРІ, ЯКУ ОРЕНДУВАЛИ НА СВЯТА

    By admin
    05.01.2020
    1
  • КриміналПодіїУКРАЇНСЬКІ

    Довели до смерти и пытались скрыть следы: новый поворот в деле против врачей клиники «Инто-сана»

    By admin
    30.07.2019
    1
  • КриміналОБЛАСНІ

    Суддя Кузьменко Малиновського суду м. Одеси забула вказати в декларації статки та свого чоловіка. Корупція?

    By admin
    19.07.2019
    1
© Copyright Shadowcat. All rights reserved.