У Києві затримали чоловіка з партією кокаїну на 75 тис. доларів

У Києві затримали чоловіка з 0,5 кг кокаїну, вартістю 75 тис. доларів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва, інформує УНН.
“У межах кримінального провадження правоохоронці встановили, що мешканець Києва придбав з метою подальшого збуту значну партію наркотичного засібу, обіг якого обмежено – кокаїн. У суботу, 16 травня 2020 року, під час проведення спільної операції вказану особу затримано та вилучено в його автомобілі пакет з кокаїном вагою 500 грамів, чим попереджено спробу його реалізації”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що вартість вилученого наркотичного засобу становить близько 75 тисяч доларів США.
Наразі затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.
За вчинене зловмиснику загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
У КИЄВІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА З ПАРТІЄЮ КОКАЇНУ ВАРТІСТЮ 75 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ СШАКиївською місцевою прокуратурою № 2 спільно…
Опубліковано Прокуратура міста Києва Субота, 16 травня 2020 р.